DANCING W CIECHOCINKU

Fajfy i dancing to nieodłączny element kolorytu uzdrowiska Ciechocinek. Tej rozrywki nie mogło zabraknąć w Łazienkach II Resort Medical & SPA. Codziennie zapraszamy spragnionych tańca na wieczorki taneczne przy muzyce na żywo. W trakcie wieczorków, Restauracja serwuje wyśmienite dania z karty a w barze można zamówić wszelkiego rodzaju napoje.

WIECZORKI KULTURALNE

Łazienki II Resort Medical & SPA to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych. Stałym punktem programu jest cykl „Kulturalne piątki”. W każdy piątek o godzinie 19.00 zapraszamy do Restauracji Pałacowej na koncerty, wieczory z poezją, wieczory autorskie. Godzinne spotkania to chwile relaksu i atrakcji dla ducha.

Informacje o bieżącym programie wieczorów można uzyskać w recepcji Resortu.

WYSTAWY CZASOWE

Łazienki II Resort Medical & SPA współpracuje w artystami  z różnych dyscyplin artystycznych, umożliwiając Gościom obcowanie ze sztuką we wnętrzach Pałacu.

WYSTAWY STAŁE

W ramach Muzeum zorganizowanego na miejscu  gromadząc między innymi materiały dokumentujące często nieistniejące już zabytkowe budynki, które znajdowały się, bądź nadal znajdują się w Ciechocinku, ze szczególnym uwzględnieniem zabytkowych pocztówek z przełomu XIX i XX wieku, przy ścisłej współpracy z oddanym entuzjastą i pasjonatem dziedzictwa kulturowego Ciechocinka Wiktorem Hibnerem