Sale bankietowe

Oferujemy Państwu możliwość organizowania zarówno małych przyjęć weselnych (10-20 osób), dużych wesel (70-120 os.) jak i uroczystości dla kilkuset osób.

Zarówno w przypadku jednych jak i drugich oferujemy salę na wyłączność, dostosowaną do ilości osób oraz charakteru imprezy.

Wszystkie sale są klimatyzowane.  Każda posiada parkiet do tańca. 

Uroczystości weselne przygotowujemy przy okrągłych stołach bankietowych – 10 i 12 osobowych bądź na specjalne życzenie Pary Młodej- przy prostokątnym stole.

Restauracja

Stylowa restauracja Marconi , w uzdrowisku Ciechocinek to niewątpliwie kulinarna oaza. Właśnie tutaj bije serce Łazienek II, gdzie w pałacowych wnętrzach Szef Kuchni Leszek Pyszny, serwuje dania kuchni europejskiej i polskiej, a także regionalne kujawskie przysmaki oraz domowe wypieki.

Ponadto dla wszystkich Gości jest dostępny dyskretny drink-bar z ogródkiem letnim, w którym proponujemy odprężenie przy dźwiękach muzyki klasycznej oraz jazzowej.

W Restauracji możemy zadbać o elegancką, miłą atmosferę małych uroczystości rodzinnych.

Sala Staszica

Blisko 150-metrowa Sala Staszica w układzie bankietowym przy okrągłych stołach mieści do 100 osób. Wystrój sali utrzymany jest w jasnych, naturalnych kolorach co nadaje jej wyjątkowego szyku i elegancji.

Sala Staszica posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Staszica, Pałacowej i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

Sala pałacowa

Największa, o powierzchni 510 metrów, Sala Pałacowa jest idealna do organizacji uroczystych bankietów zasiadanych nawet dla 300 osób. Sala Pałacowa posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia oraz klimatyzację. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Pałacowej, Staszica i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

Sala weselna o takiej powierzchni, możliwość noclegu nawet dla 200 osób oraz niezwykle urokliwa lokalizacja w samym centrum pięknego uzdrowiska, to tylko niektóre spośród atutów Łazienek II Resort Medical & SPA, które pozwolą każdą uroczystość uczynić wyjątkową.

Układy bankietowe sal

Oferty specjalne

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
marketing@lazienkiresort.com
Natalia Kłos: 570 410 840