RESORT

Nasz ośrodek stanowi połączenie dwóch obiektów, z których każda odznacza się wysokim poziomem komfortu i walorów wizualnych. Łazienki II Resort Medical & SPA składa się zatem z pałacu objętego opieką konserwatorską oraz przyległego do niego pensjonatu.

Resort kieruje swoją ofertę do szerokiej grupy odbiorców, ze względu na fakt, że funkcjonuje jako połączenie dwóch propozycji o zróżnicowanych standardach. Zachęcamy więc do składania rezerwacji na noclegi w wyjątkowym hotelu w Ciechocinku.

 

Oferta hotelowa

Pałac Łazienki II Resort Medical & SPA do dyspozycji gości oddaje 200 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach hotelowych o zróżnicowanym standardzie oraz dostosowanych cenach. Wszystko to w ścisłym centrum Ciechocinka – jednego z najstarszych polskich uzdrowisk o niekwestionowanych walorach turystycznych.

Pensjonat jest świetnym miejscem na pobyt zarówno dla osób indywidualnych, par, jak też rodzin z dziećmi. Noclegi w obiekcie wiążą się z możliwością korzystania z udogodnień hotelu Łazienki II, takich jak zabiegi kosmetyczne, Kids Club oraz restauracja. Oferta obejmuje też atrakcyjne pakiety i możliwość skorzystania z usług sanatoryjnych, rehabilitacyjnych, a także pobytów długoterminowych. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wykupienia vouchera prezentowego na pobyt w uzdrowisku.

 

Noclegi w pałacu i pensjonacie

Wielbiciele wnętrz o zabytkowym charakterze, zwolennicy klasyki i jakości na wysokim poziomie wybiorą przestronne pokoje w liczącym ponad 100 lat pałacu. Z części pensjonatowej chętnie skorzystają zaś osoby ceniące sobie wysoki poziom komfortu połączony z atrakcyjnymi warunkami cenowymi. Obydwie grupy gości korzystających z noclegów w hotelu Łazienki II mogą cieszyć się możliwością przebywania w pałacowych wnętrzach oraz korzystać ze wszelkich udogodnień.

Pełna uśmiechu i życzliwości obsługa dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w tym wyjątkowym pensjonacie był niezapomnianym przeżyciem. Rezerwacje w Łazienki II można składać poprzez stronę internetową.