Rehabilitacja dla seniorów w kujawsko-pomorskim sanatorium

Nasz Ośrodek znajduje się w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku. Budynek składa się z dwóch części:

  • zabytkowej – która powstała na początku XX wieku i została kilka lat temu wyremontowana. Mieści się w niej restauracja oraz hotel;
  • a także nowej – która została dobudowana specjalnie w celach sanatoryjnych. Znajduje się w niej pensjonat dla Gości sanatorium, który przyjeżdżają m.in. na turnusy z dofinansowaniem PFRON dla seniorów.

Obiekt jest zlokalizowany w cichej okolicy i posiada parking.

Oferta specjalna – turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON

W ramach oferty specjalnej proponujemy kilka pakietów:

  • pakiety badań laboratoryjnych;
  • Voucher na prezent;
  • pakiet Latem Po Zdrowie;
  • turnusy rehabilitacyjne.

Każdy pakiet z dofinansowaniem PFRON obejmuje nocleg (pokój), 3 posiłki dziennie, konsultację lekarską, a także opiekę medyczną w czasie pobytu. Dopełnieniem pakietu są zabiegi. Ich liczba oraz rodzaj różnią się w zależności od wybranej propozycji

Wyjątkowy pobyt – sezonowa oferta specjalna dla seniorów

Do naszego ośrodka można się wybrać nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. Zapraszamy także jesienią lub zimą, gdyż przygotowaliśmy dla Państwa pakiety na Andrzejki (z balem!), Boże Narodzenie (w wersji wypoczynkowej oraz rehabilitacyjnej) i Sylwestra (również w opcji pobytu wypoczynkowego lub leczniczego).

W ramach propozycji sezonowych otrzymują Państwo posiłki, program kulturowo-rozrywkowy (wieczorki taneczne, wróżby, kolędowanie, warsztaty itp.) oraz inne atrakcje.

Rezerwacje na turnusy podstawowe (dofinansowanie PFRON dla seniorów) i ofertę sezonową przyjmujemy telefonicznie lub poprzez kontakt mailowy.