Wesele w pałacu

Wesele w Pałacu

Pałac Łazienki II w Ciechocinku to idealne miejsce na zorganizowanie wesela. Dzięki doskonałej kuchni, pięknym wnętrzom i świetnej obsłudze Wasze wesele pozostanie na długo w pamięci.
Niniejszy kompleks składa się z dwóch części – ponad stuletniego pałacu, w której mieści się hotel i restauracja Marconi oraz współcześnie dobudowanej części z salami weselnymi i Medical SPA.

Hotel do dyspozycji swoich gości oddaje 50 pokoi (około 120 miejsc noclegowych):
– 22 pokoje typu Attic
– 9 pokoi typu Comfort
– 14 pokoi typu Superrior
– 2 pokoje typu Studio
– 2 Apartamenty

Obiekt znajduje się w centralnej Polsce w województwie Kujawsko-Pomorskim, blisko zjazdu z autostrady na trasie Łódź – Gdańsk, co sprawia, że jesteśmy doskonałą lokalizacją dla Par Młodych szukających miejsca na wesele, w którym będą mogli zebrać się goście z różnych stron kraju. Ciechocinek jako miejscowość rekreacyjno-uzdrowiskowa jest miejscem tętniącym życiem z wieloma atrakcjami turystycznymi i pięknymi widokami.

Menu już od 249 zł z ciastami i owocami!

Noc w Apartamencie to prezent od hotelu dla Pary Młodej!

Sale Weselne

Pałac posiada trzy sale bankietowe różnej wielkości, które można połączyć ze sobą uzyskując przestrzeń o powierzchni 743 metrów kwadratowych.

Sala Staszica – idealna na niewielkie wesele lub uroczystość rodzinną. Z sali można wyjść bezpośrednio na hotelowy parking.

Sala Foyer – najmniejsza z sal, odpowiednia na kameralne przyjęcie z okazji chrztu lub komunii świętej. W połączeniu z Salą Staszica daje nam jednak możliwość na organizację wesela na ponad 100 osób.

Sala Pałacowa – największa z sal ze specjalnie wydzieloną przestrzenią bufetową i wyjściem na ogródek.

Restauracja Marconi – istnieje również możliwość zorganizowania imprezy w hotelowej restauracji, która pomieści ok 70 osób.

Menu Weselne
Starając się dopasować do różnych gustów Państwa Gości, proponujemy kilka wariantów menu. Na specjalne życzenie układamy menu dla dzieci, wegetarian, Gości na specjalnych dietach.

249 zł/ os. – Perłowe
289 zł/ os. – Bursztynowe
359 zł/ os. – Rubinowe
399 zł/ os. – Diamentowe

Manu dla Dzieci:
* 0 – 3 lat – GRATIS,
* 3 – 10 lat – 50% ceny,
* powyżej 10 roku życia – 100% ceny.

Decydując się na wynajęcie sali w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku dostajesz dużo więcej niż tylko uroczystą kolację. Dbając o każdy szczegół Waszej uroczystości, w cenie najmu sali zapewniamy:
* salę weselną wraz ze stolikami i krzesełkami, obrusy i nakrycia stołowe
* przywitanie chlebem i solą
* profesjonalną obsługę kelnerską
* toast na przywitanie Pary Młodej
* przygotowanie stołu z nakryciami, udostępnienie dekoracji, dodatkowego oświetlenia, rzutnika, sprzętu nagłaśniającego
* bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich Gości
* specjalne ceny noclegów ze śniadaniem dla Gości

Zapraszamy do rezerwacji!

Dział marketingu: 530 032 971

e-mail: marketing@lazienkiresort.com