Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Hotel konferencyjny Sanatorium Ciechocinek Zabiegi Wesela kujawsko pomorskie

Elegancki hotel Pałac Łazienki II w Ciechocinku położony jest w centrum Ciechocinka, 1,5 km od tężni. Mieści się on w zabytkowym pałacu. Do dyspozycji Gości są tu pokoje z telewizorem i bezpłatnym WiFi.

Obiekt dysponuje centrum rehabilitacji, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi lecznicze. Goście mogą tu także bezpłatnie korzystać z sauny.

Pokoje w hotelu Pałac Łazienki II w Ciechocinku obejmują łazienkę.

Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej.

Pałac Łazienki II w Ciechocinku położony jest 750 metrów od dworca kolejowego. Od pięknego, zabytkowego Torunia dzieli go 25 km.

Z  opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Ciechocinek.

Pałac Łazienki II Ciechocinek to ośrodek szkoleniowy i hotel biznesowy idealny na spotkanie, konferencje czy doskonałe miejsce na imprezy integracyjne.  Zaplanuj z nami szkolenie, bankiet, prezentacje, spotkanie  dla małej grupy jak i nawet targi, czy kongres dla 700 osób.

Oferujemy sale szkoleniowe – 7 sal,  doskonałe na spotkania o każdym charakterze, które w połączeniu  z zapleczem restauracyjnym i hotelowym stanowią pokaźne centrum szkoleniowe w skali ogólnokrajowej, a jedno z największych jak na województwo kujawsko pomorskie. Każda nasza sala konferencyjna wpisuje się w zabytkowy charakter miejsca, co w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem powoduje że jest to najczęściej wybierany hotel na szkolenia w Ciechocinku.

Cisza i piękna okolica tworzą tu niepowtarzalną atmosferę. Walorem hotelu jest też doskonała kuchnia. W Restauracji Marconi serwujemy regionalne potrawy w ramach programu dziedzictwo kulinarne, dania kuchni europejskiej i polskiej, a także domowe wypieki.

Pałac Łazienki II w Ciechocinku to idealna sala weselna Ciechocinek. Dzięki doskonałej kuchni, pięknym wnętrzom i świetnej obsłudze Wasze wesele pozostanie na długo w pamięci.

Hotel konferencyjny kujawsko pomorskie

Sanatorium Ciechocinek

Pobyty kuracyjne Ciechocinek

Wesela kujawsko pomorskie

Turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek

Sala bankietowa Ciechocinek położona jest w centralnej Polsce, blisko zjazdu z autostrady, co sprawia, że jesteśmy doskonałą lokalizacją dla Par Młodych szukających miejsca na wesele Toruń, wesele Włocławek, wesele Ciechocinek lub szukając sale weselne kujawsko – pomorskie. Jeśli planujesz wesele w pałacu lub wesele w hotelu, zapraszamy!

Ostatnie wolne terminy na Wesele 2018 r.

Zorganizuj wesele w Pałacu i odbierz prezent – Masaż relaksacyjny dla Pary Młodej!